Fotografujeme děti, těhulky, maminky, ale hlavně originální těhotenské fotky - foto děti

Fotoateliér zaměřený na foto miminek, focení dětí, fotky těhulek, ale samozřejmě i na focení portrétů, rodin i novorozenců.

Všem, kdo milují krásné fotky miminek, fotografie dětí, rodinné fotografie, fotky těhotenských bříšek, portrét, akt nebo glamour fotky - těhulky - miminka - děti - rodiny.

květ studio růženka bubenickova - kvet studio svatebni kvetiny home květ studio květ studio svatebni dekorace

Svatební kytice je velice důležitým doplňkem pro každou nevěstu, doplňuje svatební pár v souladu s typem šatů, charakterem nevěsty, typem nevěsty, musí se sladit i se ženichem.

motto:

„Každý svatební pár je originální - jedinečný a neopakovatelný.“

Při výběru svatební kytice odcházejte s pocitem, že opravdu vybraná svatební kytice vychází z Vás. Naslouchejte Floristům, velice rádi Vám poradí.

Vyčleňte si na objednávku svatební kytice a dekorace nejméně jednu hodinu. Na schůzku přijďte s těmito informacemi, svatební šaty – látka, střih, barva, líčení nevěsty, účes nevěsty.

Barva obleku a doplňků ženicha – nezapomínejte, že nevěsta se ženichem je dominantní a tím by barevně i velikostně neměl nikdo vynikat nad nevěstou a ženichem.

Je vždy velice pěkné hlavně pro focení, aby svatební kytice i doprovodné květiny pěkně barevně ladily.

svatebni kytice svatebni kytice svatebni kytice svatebni kytice svatebni kytice svatebni kytice
nevěsta kytka maminka kytka družičky kytka
nevěsta kytka maminka kytka družičky kytka
kytky kytky kytky kytky kytky kytky kytky kytky kytky svatebni kvetiny

© 2012 květ studio rs. r. o. - T: +420 603 490 737 E: bubenickova@kvetstudio.cz  www.kvetstudio.cz autor webu: vladmír illetško  www.svatebnifoto4you.cz